Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez gyógyszer túladagolás volt?

Ez gyógyszer túladagolás volt?

Figyelt kérdés
Pár napig rettenetesen fájt a fogam, (inyem begyulladt) és vettem be ketodex port. Mikor megittam az elsőt, utána rá 2 órával megint iszonyatosan luktetett a fogam. A papírra az volt írva hogy 8 óránként szabad bevenni egyet(ezt utólag tudtam meg) , és napi 3 tasakkal szabad meginni max. Hát én ezt tulleptem, és 5 óránként ittam egy tasakkal, de 4 tasaknal nem mertem többet inni. (Nyilván nem ez a megoldás, hogy fáj a fogam és folyton gyógyszert szedek, de semmi más nem mulasztotta el..) Ez ment 2 napon keresztül. A 3. Napon mikor megittam az elsőt, éreztem hogy rosszul kezdek lenni. Elkezdtem reszketni, rázott a hideg, lázas lettem, egyfolytában aludtam, ha nem, akkor felültem az ágyba, és néztem magam elé, mint egy zombi, aztán visszadoltem az ágyra és bealudtam. Enni semmit sem tudtam, járni sem mertem, mert tudtam ha felkelek, összeesek. Szörnyű volt. Azóta nem is szedtem, de szerencsére a fogorvosom ma már tudott fogadni és segített rajtam. 18L
2020. febr. 4. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Legközelebb majd a betegtájékoztatóval kezdj, vagy kérd ki gyógyszerész tanácsát. Lehet, hogy az volt, a májon megy át minden gyógyszer, és nem kedveli, ha szétbombázzák mindenféle szaringával, pláne sűrűbben, mint kéne.
2020. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!