Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A rezektàlt fog melletti...

A rezektàlt fog melletti fogam érzeketlenné vàlt?

Figyelt kérdés
ugy erzem, mintha a jobb felso 1est csinaltak volna, a kettes helyett..Eltelt mar ket het, a varratszedes is megvolt.Ezutan kezdtem erezni ugy, mintha a masik fogam valt volna erzeketlenne..😳 kisugarzik?Vagy elcs*esztek, es nem azt csinaltak amelyiket kellett volna?
2020. febr. 11. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
annyira nem balfékek szerintem, hogy másikat csináljanak, de hát előfordulhat mindenféle. Jobb helyenek alá is íratják veled. Idegek vannak ott, még az érzéstelenítőtől is lehet akármi. Egyik ismerősömnek beültetést csináltak, egy hónapja nem érzi az állkapcsát és a nyelvét.
2020. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Apámnak élete során kétszer is előfordult, hogy másik fogát húzták ki, mint amivel baj volt... Különböző fogorvosokról van szó természetesen. :/ Szóval fogorvos tekintetében mindent IS lehetségesnek tartok.
2020. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En is hallottam ilyen esetrol, hogy nem azt csinaltak, huztak stb amit kellett volna..Azota hal Isten ma kezdem erezni, hogy nincs baj...De nem lepodnek meg semmin mar en sem
2020. febr. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!