Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A xanax érzéketlenné tesz és...

A xanax érzéketlenné tesz és szivtelené? Megvàltozhat töle a személyiség?

Figyelt kérdés
És a hasonloan eros antidrepesszansoktol.

2018. okt. 31. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A személyiség nem változik meg. A viselkedés igen, mert a "gyógyszer" hatóanyaga érzelmi központokat blokkol. Ez ugye addig hasznos, amíg segít a folyamatos depressziót, és szomorúságot legyőzni, de ezzel együtt minden mást is kiolt. A szervezet ez ellen persze védekezik, és egyre nagyobb adagra van szükség a kívánt(?) hatás eléréséhez. Könnyen kialakul a függőség és lejönni róla iszonyat nehéz.
2018. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nagyon letompítja az embert. Tényleg változik az érzékelés. Én a tudtosságom, gyógyulni akarásom növelésével tudtam kordában tartani a gyógyszer mellékhatását.
2018. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért? A pálinkától nem?
2018. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem tett szívtelenné, csak unottá, fásulttá, kövérré, nehézkessé. Abba is hagytam, amint tudtam!
2018. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!