Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljesen kinőtt, jó bölcsesség...

Teljesen kinőtt, jó bölcsességfog mellett csontfájdalom?! Ugyan azon az oldalon, ahol a jól kinött bölcsesség fogam van. Volt már ilyen valakinek? És mitől lehet?

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt kinőtt teljesen és tök jól a bölcsességfogam,nem volt vele probléma,nem volt szuvas, sem lyukas,ezért nem hoztak ki...igazából orultem is neki,mert hiányzott is felül bal oldalt a 6 os fogam így hogy bal oldal felül kinőtt a bölcsességfogam betolta a bölcsességfogam a hetes fogamat a hatos helyére :D. Szóval most Teljesen jók a fogaim.

Viszont azt érzem,hogy valami fáj,de nem a fogam ,habem ha odanyulok kitudom tapintani,h a fogam melletti csont érzékeny...Egyrészt a fogorvoshoz későn kaptam időpontot,de ő nem fog tudni mit kezdeni a nem fog fájdalmammal,mert ezt már régen is elmondta,így nem tudom egyelőre hogy Hova mehetnénk,De el fogok menni bármilyen orvoshoz-mmint szájsebészetre vgy ilyesmi-úgyhogy nem kell itt írogatni a kommenteket,hogy ne ide írjak,menjek el orvoshoz... Csak érdeklődni szeretnék hogy volt e már valakinek ilyen,hogy azt érezte hogy a csont fáj belül a szájába és,hogy vajon ez mi lehet? és mitől lehet?

Tavaly volt amugy panorama röntgenem akkor minden rendben volt...amugy nem folyamatosan faj, csak néha.De akkor eléggé. Meg igazából olyan érzés így alapból mint hogyha ott lenne bent valami belül...hogy így érzem,de nincs ott semmi nyilván,a fogaimon kívül...de hogy egy ilyen plusz érzést érzek ott. Mintha lenne ott valami.nem tudom elmagyarázni... :(

Koszonom a segitőkész válaszokat...



2020. febr. 15. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Na mi lett veled?:)

2022. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!