Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes a háromszor drágább,10...

Érdemes a háromszor drágább,1000 Ft körüli fogkrémet venni vagy csak üzlet?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Lehet hogy nem erre gondoltál, de pont mostanában gondolkoztam azon hogy lecserélem a fogkrémemet azért, mert veszélyes adalékanyagok vannak benne. Hogy melyik márkára annak még nem néztem utána, de kb így képzeltem ahogy a #2-es első linkje. Most már tényleg rászánom az időt és megnézem az összetevőket is. Csak ne lenne olyan drága a Parodontax fogkrém...A jelenlegi Colgate-et viszont tuti nem veszem újra.
2020. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"a fogorvos nem állítja meg a fogak lyukadását. Max betömi a fogakat, leszedi a fogkövet"

Akkor szerinted miért kell félévente ellenőrzésre menni?

2020. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

"szerintem a táplálkozáson és a szájban élő bacikon is sok múlik"

Ezért írtam, hogy az egészséges étrend is fontos. A szájban élő bacik attól is függnek. Meg persze az egészséges életmód más vonatkozásaitól (pl. dohányzik-e, drogozik-e valaki, stb.).

2020. febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Én egyszer azt jegyeztem meg, hogy triklozán ne legyen benne, és azóta ezt figyelem is, de már jó ideje sose láttam ezt az összetevőt egy fogkrémen sem.
2020. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem érzékeny a fogínyem, könnyen begyullad, kivéve ha Meridol fogkrémet használok, ezért nekem érdemes.
2020. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A tudatosvásárlós cikk nagyon hasznosnak bizonyult!

Köszönöm!

2020. febr. 23. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!