Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg fájhat a szemem...

Tényleg fájhat a szemem lyukas fog miatt?

Figyelt kérdés

Pontosabban,inkább úgy érzem,hogy a szemem mögött fáj. Mert nem érzem,hogy fáradt lenne meg hogy nem bírom nézni a monitort,csak amikor elnézek ugye balra,jobbra stb akkor érzek egy kis fájást

Volt egyszer már fent egy lyukas fogam és sokáig halogattam mert féltem elmenni(az volt az első alkalom) de az alatt az idő alatt az nem okozott semmit. Most ez az új rossz fog 2 nap alatt ekkora hatást váltott ki,ilyen hamar lehetséges?

Vagy csak sok monitor előtt üléstől lehet? Azért nem vagyok biztos ebben,mert már 2.napja van ez,máskor ha szemmel kapcsolatos fájdalmam volt,egy alvás után el is múlt


2020. febr. 22. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hogy a fogadtól van. Ettől függetlenül menj el fogorvoshoz, ne növeszd a szuvasodást a fogadon!
2020. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze elmegyek,csak kíváncsi voltam meg kicsit meg is ijedtem. Mert pont csak a bal szememmel van ez ahol az a fog is van

És tényleg,máskor ha aludtam egyet elmúlt mindenféle szem baj most meg már 3.napja tart ez. Ha nem is feltétlenül fáj,olyan furábbnak,nehezebbnek érzem mint a másikat. Mintha be lenne dagadva és a szemhéjamat valami húzná lefele

2020. febr. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!