Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jódos gyógyszercsíktól sárga...

Jódos gyógyszercsíktól sárga fogak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél hete vették ki a bölcsességfogam! A varrat alá jódos gyógyszeres csíkot kaptam ami 2x volt cserélve. Viszont ennek következménye az lett hogy sárga szín lett a fogaimon. A Colgate max white expert fogkrémet használom,de semmi hatás.

Mire váltsak? Mit tegyek?


2020. febr. 23. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Külföldön már évek óta betiltották a jódot és a Betadint pl. Több kár, mint haszon. Ennél komolyabb szájsebészeti műtéteim voltak és sosem kaptam semmit,mert rendes körülmények között történtek és le lettek kezelve. Szerintem ez ilyen marad. De miért nem kérdezed meg a fogorvost? Már ha ennyire okos volt...
2020. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A dokival csak akkor tudnék beszélni ha felutazok 70 km a szájsebészetre.

(Milyen jó is a vidék hogy közel s távol sehol szájsebészet)

Hívni nem is lehet közvetlenül,a recepciós időpont egyeztetésen kívül nem tud segíteni

2020. febr. 23. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd lekopik, de ha fogkő leszedés után polírozzák a fogaidat, akkor azzal is szépen le lehet tisztítani.
2020. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!