Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fájhat még a fog helye...

Meddig fájhat még a fog helye bölcsességfog húzás után?

Figyelt kérdés

Ma (szerda délelőtt) húzták a fogamat. Volt, hogy egyszer nagyon fájt, vettem be rá fájdalomcsillapítót, most egészen jó, de viszont alig tudom kinyitni. Enni már ettem egy kicsit.

Az lehetséges, hogy szombatra enyhül és tudok majd teljesértékűen beszélni/nevetni/enni.. Stb?

Mert elég fontos lenne.



2020. febr. 26. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy pénteki napon húzták + vágták mert csak félig volt kibújva.

Szombati napra enyhe szájzáram lett,vasárnap csíkszedés volt. Hétfőn még alig tudtam kinyitni,keddtől enyhült valamennyit folyamatosan.

A lényeg hogy mindig mozgasd,tornáztasd úgy hamar oldódik.

Nálam be is dagadt a húzás napjának délutánján úgyhogy jegeltem is.

N

2020. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is vágták, plusz fúrással szedték ki. Igazából én beszélni is tudok, csak nem szeretném erőltetni. Sőt, nekem nyelésnél fáj igazán, de remélem ennél rosszab nem lesz.
2020. febr. 26. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb 10 napig tartott a fájdalom a bölcsességfog kihúzása után, naponta vettem be fájdalomcsillapítót. Aztán szépen fokozatosan elmúlt. Remélem, neked nem tart majd ennyi ideig, de ne ijedj meg, ha mégis. Elég nagy seb marad utána ilyenkor.
2020. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Normális események között annyira nem is zavarna, ha esetleg 10 napig tartana a fájdalom, csak tényleg van egy számomra nagyon fontos esemény, és szeretnék teljesértékűen megjelenni rajta.

És köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 26. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

A nyelés azért fáj mert a foghúzás következtében a környező izmok is mind meg lettek "mozgatva" !

Olyan 4-5 napig várható !

Én is azt hittem hogy "na még beteg is lettem",aztán a doki mondta hogy ez azért van

2020. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 napig szedtem fájdalomcsillapítót. Utána már csak akkor fájt, ha véletlen azon az oldalon ragtam.
2020. febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!