Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon fogászati gócbetegségem...

Vajon fogászati gócbetegségem lehet? Van pár rossz fogam amivel nem mentem orvoshoz már elég rég óta.

Figyelt kérdés

egy hete nagyon erős mellkasi fájdalmam volt és a vérnyomásom is magas volt 180/122 értéket mértem, ekkor azonnal orovoshoz fordultam fel irtak vérnyomáscsökkentőt amit azóta is szedek, amikor bevettem az első tablettát kb 1 óra múlva a mellkasi fájdalmam át sugárzott a rossz fogaimra is! és a mellkasi fájdalmam nem szűnik, ami nagyon aggaszt! kértem időpontot a fogorvoshoz Március 4-re kaptam időpontot, nagyon aggódok hogy ebből komoly baj lesz.

Vajon nagy a baj?



2020. febr. 27. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, nagy. A rossz fog - pláne, ha nem is egy van - nagyon ronda egyéb bajoknak a forrása, amellett, hogy nem esztétikus, büdös tőle a szád és rossz az emésztésed (mert nem tudsz jól rágni velük).


Mnej el fogorvoshoz!

2020. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!