Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után miért érzékeny...

Fogtömés után miért érzékeny a fogam?

Figyelt kérdés
Ezen a héten hétfőn voltam a fogorvosnál, egy már lyukas, lepattant fogam elég nagy része onlay töméssel lett rendbe hozva. Egészen máig semmi baja nem volt, viszont ma este elkezdett hőmérsékletre érzékeny lenni, de elég fura módon. Ha a levegőt rászívom, nem fáj. Viszont, ha étel ér hozzá, mindegy milyen hőmérsékletű, egy picit tompán fáj, ami pár perc után elmúlik. Nagyon erős harapásnál is ilyen tompán fáj. Tudom, menjek el megint, de telefonon úgysem tud semmit mondani, meg vegyek ki megint szabadnapot, áldozzak rá pénzt, hogy aztán megint ne legyen jó.. stb.... Az lenne a kérdésem, hogy ez a tömés utáni érzékenység bizonyos szintig még normális? Várjak még pár napot az ismételt fogorvos"látogatással"?

2020. febr. 28. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Inlay berakás után 4 napig éreztem, hogy benne van valami a fogamban (gyökérkezelt fog), az én dokim azt mondta pár napig normális a tompa fájdalom és feszítő érzés
2020. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!