Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladástól érezhetem,...

Ínygyulladástól érezhetem, hogy fáj az egész arcom, az összes fogam? Sőt, még a fülem felé is kisugárzik. A közérzetem borzalmas. Lehet egy ínygyulladás ilyen is? Sosem tapasztaltam még ilyet.

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen. Meg kellene nézetni, lehet, hogy valamely fogak között tasak van, vagy esetleg bölcsességfog okozza. Kell gyulladáscsökkentő, pl. Dalacin, és jó szájhigiéné/ napi több fogmosás, szájöblítő, fogselyem/
2020. febr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nemrégen volt egy bölcsességfogműtétem.

De most úgy látom egy másik rakoncátlankodik,lehet az okozza a gondot.

2020. febr. 29. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet teljesen. A fájdalom gyakran kisugárzik, néha még nem is ott fáj, ahol a gond van. Ebben az esetben valószínűleg be van gyulladva az ínyed.
2020. márc. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nálam pl. konkrétan megtörtént. Olyan erős fájdalmat éreztem, hogy azt hittem ebből tuti húzás vagy gyökérkezelés lesz. Erre a fogorvos ránézés után egyből mondja: fogínytasak gyulladás. Szóval a lényeg: igen, lehetséges.


És még hatvanöt más oka is lehet, ezt te így nem tudod eldönteni. De ilyen fájdalommal úgyis orvoshoz fogsz menni, tehát hamarosan megtudod a probléma forrását.

2020. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!