Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Egyszerre hány fogat húznak ki? Meddig tartana kb az egész felső fogsorom kihúzatni?

Nagyon elhanyagoltam mert rettegek a fogorvostól, van is rá okom, rettenetes gyerekkori emlék. Van kb 5 jó fogam úgy érzem egyszerűbb lenne műfogsort csináltatni...

jan. 15. 00:06  Privát üzenet  

A válaszok
Ha orvosilag indokolt, kihúzzák az összes fogad is egyszerre.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 15. 00:10 Privát üzenet
Nekem kettőt kellett kihúzni és csak egyet akartak egy alkalommal a szájsebészeten. Szinte könyörögnöm kellett, hogy essünk túl egyszerre a kettőn (5-5 perc volt, perszer, ezt előre nem lehet tudni).

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 15. 00:16 Privát üzenet
Tuti nem húzzák ki az összeset egyszerre. Az nagyon megterhelő lenne neked és a szervezetednek is. Olyan 4-5 alkalommal lehet kb.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 15. 00:31 Privát üzenet
WalkOnTheWildSide nevű felhasználó válasza:

Kettőt szoktak általában és egymás mellől, de mindenképpen egy oldalról és egy állkapocsról, ami a rágófogakat illeti.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 15. 00:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az egesz felső fogsoromon fémvázas fogkorona (híd) van,2 részbe van feltéve. A jobb oldali része megmozdult, járt már valak így?
Begyulladt az egész felső fogínyem, mitől lehet?
Fáj a lyukas fogam, de nem a lyuk, hanem maga az egész fog, amikor a felső állkapcsommal hozzá érek. Mit tudnék csinálni?
Mi számít sürgősségi fogászati esetnek? Kellemetlen nyomást érzek az egész felső fogsoromban, van fogam ami nyomásra fáj, ha felállok a fejem is belesajog, de inkább tompa...
Hajnali 3kor arra keltem fel hogy zsibbad a szám. Kikentem a mosdóba es lattam h kicsit megduzzat a felső ajkam. Reggelre az egesz felső ajkam nagyon felduzzadt. Mit tegyek h el...
Éjjel-nappali fogszabályzóról tudnivalók? Hogy van ez az egész? Mennyibe kerül csak a felső sor? Személyes vélemények? Fájt valamikor? Milyen hátrányai vannak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!