Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Nagyon fáj. Arcduzzanat...

SOS! Nagyon fáj. Arcduzzanat augmemtin?

Figyelt kérdés

3 napja duzzadt az arcom egy fogam miatt a bal álkapocscsontomnál. Tegnap ota szedem az augmnetin 500at ill. Flector dolo rspkdot es advil ultra fortét felvaltva. Az advilbol egyszerre kettőt szoktam bevenni. A fogorvos azt mondta csak akkor csinál barmit is ha a duzzanat lejjebb megy. Napközben jegelem is. De nem lett még jobb. Sőt.. Most este nagyon fáj. Fog batni ez a kombo bármi kezelés nélkül? Biztosan csillapitja majd a duzzanatot?


Tanács esetleg hogy gyorsabban lelohadjon?



2020. márc. 5. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedj erősebb fájdalom csillapítót. Pl. Donalgin.
2020. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, fog hatni! Az augmentin nagyon jó rá! Szedd normálisan, kell neki pár nap,hogy hasson! Kitartást! Próbáld ki a xilox fájdalomcsillapítót, az jó erős! De legalább hatásos is.
2020. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a kérdést már egyszer is kiírtad, azzal kapcsolatban hogy jók e rá a gyógyszerek. Tegnap óta szeded a gyógyszert mit vársz nem varázsütésre lesz jobb nem véletlen van x szem a gyógyszeres dobozban vegig kell szedni vagy addig amég az orvos mondja akkor lesz jobb. Egy 3 napos gyulladást nem lehet 1 nap alatt rendbehozni. Ez a kezelés majd ha lemegy a duzzanat megcsinálja az orvos ha most hozzáér besz*rsz annyira fog fájni. Igaza van neki amég gyulladásba van nem szabad bántani erre kaptad a gyógyszert.

Kellemetlen a fogad biztos de ők az orvosok be kell tartani amit mondanak hogy jobb legyen, de ez nem varázsütésre történik.

2020. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Corsodil szájöblögető. Egyértelműen használt nekem. Azon a részen öblögess ahol be van gyulladva.

[link]

2020. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kegyetlenül fáj. Van egy gombóc a bal allkapcsom mellett. Mint egy kis mandarin. Ezt tényleg képes helyrehozni evy antibiotikum? Magától? Elnézést a kételkedésért de egyenlőre elég kilátástalannak látom a helyzetemet a fájdalom miatt. Ugy eszem az advilt meg a flectort mint a cukrot 2. Napja
2020. márc. 5. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza orvoshoz.
2020. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az javulásnak nevezhető ha nem fáj most igazán? Picit mintha még nőtt volna de.. A fajdalom mérséklődött. Pedig mostmar 4 órája vettem be utoljára fájdalomcsillapítót. Nyom megkellemetlen de most nem fáj. Picit aludni is tudtam
2020. márc. 6. 04:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Most sokat javult
2020. márc. 6. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt elmúlik a gyulladás! Minden nap jobb lesz.
2020. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem febr. közepé a 2 baloldali bölcsességfogamat húzták ki, jól bírtam a műtétet, utána szinte nem is fájt semmim, antibiotikumtól voltam ki, most kedden a jobb alsó következett. Műtét szintén nem fájt, most viszont 0-24-ben fáj az arcom negyede, nem használ rá a fájdalomcsillapító (szoptatás mellett nem is szedhetek erős gyógyszert), jegelem is, öblögetek Corsodyllel, de semmi sem használ, az antibiotikumtól a hasam is elkezdett nagyon fájni. Alig várom, hogy elfogyjon az antibiotikum és kivegyék a varratokat. Talán akkor jobb lesz már.
2020. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!