Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Augmentin vagy más fajta...

Augmentin vagy más fajta antibiotikum okozott másnál is múlni nem akaró fejfájást?

Figyelt kérdés
Múlthét kedden műtötték ki az egyik bölcsességfogamat (nehezen tudták kiműteni). Másnaptól nagyon fáj a fejem (fülemnél, állkapcsomnál, halántékomnál, most már nyakamnál, tarkómnál), nem hatnak a fájdalomcsillapítók sem. Dokik nem tudják, hogy miért fájhat, csak találgatnak (érzéstelenítőtű túl mélyre ment, eltalálhatott valami ideget, nehéz műtét miatt fáj). Most hétfőn, kedden is visszamentem, annyi, hogy írtak még antibiotikumot. Egy napot nem szedtem, és sokkal jobb volt a helyzet, annyira vészesen nem fájt a fejem, csak az állkapcsomnál a csont. Ma újra beszedtem az antibiotikumot, és újra nagyon fáj az egész fejem. Szóval arra gondoltam, hogy lehet ettől vannak ezek a fájdalmak (beteg tájékoztatót elolvastam). Járt már így valaki?

2020. márc. 11. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a hasznalati utasitast. Az augmentin egy antibiotikum, azert adjak hogy ne fertozzon el. Fajdalomcsillapitot kell szedni.
2020. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Írtam azt is, hogy elolvastam a betegtájékoztatót, és azt is, hogy szedek fájdalomcsillapítókat, de nem hatnak.
2020. márc. 18. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!