Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Részt vettem fogfehérítésen,...

Kopito1985 kérdése:

Részt vettem fogfehérítésen, nektek mi a vélemény? Azt mondta a doki, hogy 10 napig nem ehetek sem grapefruitot, sem narancsot, semmi olyat ami kedvencem. Fehér diétát kell tartani, hogy hosszan kitartson a szín. Most vagyok 5. ik napomban.

Figyelt kérdés
Itt ez a járvány, kicsit a torkom fáj, most úgy megennék grapefruitot, normális emberes kaját pl. brassóit, nem csak csirke, csirke.. Alma, kortét szeretem, de nekem ezek unalmas gyumolcsok :D véleményetek?

2020. márc. 15. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a savas dolgokat azért nem eheted, mert fogfehérítéskor meggyötörték a fogzománcot, és most akár meg is szuvasodhat, a fájdalomról nem is beszélve. A véleményem pedig az, hogy az csinálsz amit akarsz, a te pénzed, a te fogad.
2020. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd be, amit az orvos mondott.

Biztos sokat költöttél rá + a fogak sem bírják túl jól az ilyen kezeléseket, ne vesszen kárba a kezelés!

10 nap az semmi, főleg, hogy a felén már túl vagy!

2020. márc. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszeged az utasítást, nem az orvost csapod be, hanem magaddal tolsz ki. Gondolom, nem véletlenül mondta ezeket. Valószínűleg a kezelés után fokozottabban elszíneződnek a fogak, ha nem vigyázol.
2020. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vegyél be helyette vitamint, igyál pezsgőtablettát és gyógyteát.
2020. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a hozzászólásokat. A Tea se jo, mivel az is szinezi a fogakat. Alma, korte, banán, csirke, világos sor, napraforgo mag, rizsa, kb ez ami ok
2020. márc. 15. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor igyál szívószállal, ha ennyi önuralmad van.
2020. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!