Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek fájó íny alatti...

Szerintetek fájó íny alatti bölcsességfoggal, ami már elől elég látványosan kifprdította a kettes fogaimat, kibírom ezt?

Figyelt kérdés
Itt kiírták, hogy csaks ürgős esetet látnak el. Előtte napokban nagyon fájt, ma nem, csak ha eszem, de gyulladt nagyon.
2020. márc. 15. 18:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Attól félek, még lecseng ez, mégjobban összetolja és fogszabályzó kell, meg kit tudja, hogy mikor kezd megint nagyon fájni.
2020. márc. 15. 18:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el azonnal fogorvoshoz. Ez surgos eset!!!
2020. márc. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező vagyok, reggel felhívtam a körzetist, azt mondta szájsebészet aműgy sem a reszortja, de csak életveszélyes helyzetben lát el bárkit is.


Felhívtam egy magánrendelőt is, azt mondtál nem csináljká meg, csak a megkezdett kezelésekből is, ami szükséges, nem tömnek és műtenek.


Beszívtam ezt, pénteken még nem hittem el. Arról nem beszélve, hogy két sürgős levelem volt, majdnem meglincseltek az utcán, hogy "iskola nincs, most lézengek, terjesztem a vírust tanulnék otthon", felvilágosítottam, hogy nem vagyok iskolás.

2020. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!