Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a tömés a fogamból,...

Kiesett a tömés a fogamból, és fájni kezdett. Ez az eset tekinthető sürgősnek? Ellát vele a fogorvos?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fájdalom van akkor kapsz ellátást.
2020. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz (de gyorsan). Az én dokim (magán) még dolgozik, épp ma tömte. De már sokan bezártak vagy elég tágan értelmezik a "sürgős" eset fogalmát. (Ma a doki azt mondta, ha fáj, az sürgősnek számít, de tegnap többen is írták, hogy fáj a foguk, de már nem látták el őket:( )
2020. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én írtam, a bölcsességfogam miatt. A magábklinika meg felsorolta, mi a sürgős, például állkapocstörés. Nem műtöttek meg vele, mondtál be se menjek. Megpusztulok annyira fáj, plusz tolja össze a fogaimat.


Érdeklődj többnél, ha pesti vagy szerencséd van, én vas megyei vagyok. Valami ideiglenes tömést legalább rakjanak bele. Mindenképp telefonálj!

2020. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnállak utolsó hozzászóló! :( Cataflam nem enyhíti kicsit a fájdalmad?
2020. márc. 17. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!