Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha csak sürgős eseteket...

Ha csak sürgős eseteket látnak el az állami fogorvosi rendelőben akkor ha nincs lázam de fáj alul és felül is az inyem eléggé meg lehet a gyökérkezelt fogam is akkor nem mehetek oda?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fájdalom az sürgősségnek számít, úgyhogy mehetsz elvileg. Más kérdés, mennyire kockázatos most egy váróban ülni összezárva emberekkel. Szerintem egy fizetős orvoshoz menj, mert ott tudsz időpontra menni.
2020. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fizetős orvoshoz meg bkvval mennék.
2020. márc. 17. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenhova telefonálni kell!!!


Én Vas-Zalaehyében nem találtam olxat, aki ellátna az íny alatti növő bölcsességfogammal, ami elöl már napi szinten is látványosan tolja össze a fogaimat... Meg pokolian fáj. Lesz fogszabályzóm...


Nekem a magánklinika felsorolta, mi a sürgős pl. állkapocstörés, bölcsességfogat nem műtenek, ne menjek...


De nyilván Budapesten más a helyzet! Vegyél fájdalomcsillapítót, én végigvártam a sort!

2020. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én Pest megyében lennék Pomázon.
2020. márc. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!