Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsőde - Hajlandóak lennétek...

Bölcsőde - Hajlandóak lennétek-e havi 5000 Ft-ot fizetni (az étkezési díjon felül) az állami bölcsődei ellátásért annak érdekében, hogy a gondozónők ne éhbérért gondozzák gyermekeiteket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért állami,mert nincsen dija? Akkor inkább beiratom egy magánbölcsödébe ahol kevesebb gyerek van és többen foglalkoznak a gyerekekkel..
2009. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Az àllamnak kell fizetni,nem nekünk.
2009. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha én dolgoznék éhbérért,nekem fizetne a bölcsöde,hogy eltudjam tartani a gyerekem?!
2009. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Magánbölcsibe is be lehet iratni, de ott 60.000 Ft-ot kell fizetni. A helyzet az, hogy a jelenlegi fizetésért nem fognak munkát vállalni a g.nők, és nem lesz, akik gondozzák a gyerekeket.
2009. nov. 14. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesz valaki aki szivesen eldolgozik kevés pénzért is.
2009. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, a gyerek 3 éves koráig jogosultak GYES-re az anyák, az is, aki dolgozik. Akik bölcsibe viszik a gyerekeiket, kapják a 28500 Ft GYES-t és még a munkabérüket is. Akik meg vigyáznak a gyerekekre, egész hónapban kb. 75.000 Ft-ot keresnek.
2009. nov. 14. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem minden magánbölcsi 60000 Ft. Kisvárosban élek, a fővárostól távol, itt csak 10000 Ft a díj az étkezésen felül, s ezzel a gyerekem angol oktatást is kap (az egyik gondozó csak angolul beszél hozzájuk)

A kérdésre válaszolva: állami iskolában sem fizetsz plusz pénzt a tanítónak meg a tanároknak. Én biztos nem fizetnék egy állami bölcsődéért. Meg is sértődnének szerintem, hiszen ez olyan, mintha meg akarnád vásárolni őket.

2009. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!