Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A magán fogorvosom direkt...

A magán fogorvosom direkt alakítja úgy a dolgokat hogy mindig vissza kelljen menni?

Figyelt kérdés
Olyan unalmas már. Miért nem lehet egy alkalommal normálisan megcsinálni a fogam? Miért nem szán rá elég időt? Már voltam vagy négyszer egy fog miatt, és még mindig kell majd vele foglalkozni. Most benne rendes tömés felül meg ideiglenes ez is mire jó? Direkt húzza amennyire csak lehet? És még ott a bölcsesség fogam is azt is ki kell szedni. Ha az ő szemszögéből nézem akkor lehet direkt húzza.

2020. márc. 18. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha gyökérkezelésről van szó, akkor az 3-4 alkalmas is lehet. Ha nem gyökérkezelés, de mindig ugyanazt a fogat tömködi sok alkalom óta akkor nehogy vissza menj oda....
2020. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gyökérkezelésnél tényleg így van, főleg ha rendesen dolgozik.

Neki a legjobb az lenne ha hamar letudná az összes fogad, egyszerre elkér vagy 100ezret, aztán majd mész ha megint van valami. De így hogy vissza hív folyton a saját idejét is rabolja (főleg hogy nekem is pl a fogorvos úgy számolja, hogy legyen pl gyökérkezelés töméssel 10ezer, de csak a végén kell fizetni, nem minden alkalomkor).

2020. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gyökérkezelés sajnos. Már valamikor régen is volt kezelve. Aztán évekig jó volt de szetroncsolódott. Aztán megcsinálta, de fájt aztán megnyitottta, eltelt valamennyi idő, gyógyszer minden. Ma megint be lett tömve. Most nem fáj szerencsére. Hát nem tudom sok baj van ezzel a foggal. A TB-s régen azonnal ki akarta húzni. Lehet neki volt igaza?
2020. márc. 18. 22:12
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem bizol meg az orvosodban, keress másikat! Ha a harmadik is ugyanazt mondja akkor kérdezd meg magadtol, hogy mi a bajod???
2020. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk most már nem szabad fájnia azt mondta. És köszi.
2020. márc. 18. 22:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy erted ezt? Nekem nincs bajom bizom benne, csak már unalmas mindig menni. Sokáig tart.
2020. márc. 18. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kezed, hogy ma még foglalkozott vele! Nagyon sokan lennének a helyedben!
2020. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor viszont ez 2 - 4 alkalmas is lehet vele. Azért csinálja ugyanazt a fogat. :) Ne aggódj! Jól kezeli!


És tényleg tedd össze a kezed, mert már nem gyökérkezelnek sehol se a koronavírus miatt.

2020. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ez is igaz, am jó fogorvos mindenki szereti csak nem tudtam miért tart ez ilyen sokáig. Most már tudom.
2020. márc. 18. 22:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Bölcsességfog az egy ilyen procedúra, műtét. Csak altatásban csinálják egyszerre. Vagy csak egyoldalit. Meg tömni is mindog csak egy fogat szoktak. Nem lőheti tele az egész szádat érzéstelenítővel.


Egyébként tényleg örülj, hogy elláttak. Ne szidd! Engem hétfőn már nem és tegnapi hatállyal már be is van nekik tiltva! Mit nem adtam volna, ha hétfőn találok fogorvost, nem vagyok budapesti.

2020. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!