Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S. Nagyon fáj a fogam,...

S. O. S. Nagyon fáj a fogam, győri vagyok. Valahol van nyitva fogorvos? Magánfogorvos van ilyenkor?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#11 Igazad van részben.Beszélgessünk erről kicsit csak vigasztalásképp,talán másoknak is jólesik.Össze kell spórolni én azt teszem,ők is ezt tegyék.Szóval van lenn például Kaposváron-fogbeültetés egy az alja része a csavarnak 65E de ha figyelmesen megnézi az emberke az oldalt

imp.behelyezés

65 000. -

Implantációs felépítés

55 000. -

tehát ez idáig 110E erre még a korona de ez vidéken kicsit olcsóbb.De nem volt még szó csonpótlásról.Akinek egyátalán lehet és elvállalják az még plussz mert ez kétfázisú.Bp valahol akciósan 285ezer így/db.Arra vállalnak garanciát hogy sehol sem lessz olcsóbb Bp.en.Vidéken lehet olcsóbb.

Budapesten a betekerős egyrészes egyfázisú-nekem kevés csontom maradt 130E+ majd a korona ami az egyfázisúnál lehet a kompozit műanyag véglegesen.Úgysem szertetik ezt felrakni a drága kétfázisúra.Kétfázisúnál nem kötik össze a megmenthető fogakkal mert másak a rögzülések.Az egyfázisúnál igen mert keményebb csontba áll.

Nem szeretnék újra fémkerámiát,elegem volt 20éven keresztül a 13 fémkorona bizsergéséből,feszítéséből.Főleg nem cirkont ami atomkemény és sugároz.Ismerősömnek egy idős nő az utcánkban mutatta a gyönyörű felső fémkerámia fogai lekoptatták a vele szembe lévő alsó 3tól 3ig.

Nagyon szeretnék technikusi műanyag fogat hosszútávon csapos alapra.De nem akarják megcsinálni mert-Azt már csk ideiglenesnek rakjuk fel 2hétre!Anyumnak 17éves korától 54éves koráig szuperül funkcionált.


Egyrészes:

[link]


Kétrészes 10darabos!

[link]


Magyar implant a Bionika de az oldalukon láttam 15-25e persze az orvos veheti ennyiért.Csak hogy képbe legyünk.

[link]


Álati jó dolgokat csinálnak a magyarok:

[link]

2020. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bár tudom most az jön hogy csak a Nobel Biocare a zisten.

Rengeteg balhé van hogy lefogy a nyaki részen a csont a maratott felszín miatt.

Mindegyik ugyanabból a Grade4 Grade5 titánból van.

Alsóhangon kb. 3millió a felső talán 6implantálás,ebből.Nemtom ebbe benne van e a korona.

Amerikában rokonomnak egy fog implantálása került 4ezer dollárjába.Ócsó magyar Denti titánka+ legócsóbb titán fej + ocsó korona 6implantátumon talán 12 fogas csak a felső fogsor 1millió700ezerért könyörületből.

Nem hiszem hogy ebbe benne volna a csontpótlás.Talán...

Vidéken 8-10implanton fém műanyag kompozit elsőbbségi félkörívvel,fogakkal ami egyes esetekben lehet állandó.1,1millió de 850ezertől megcsinálják.Oda megyek.

Győr az nagyon húzós lehet.Közel a határ 3X szorzó.

Rokonom 5 fogra 2,6milliónál tart és nem fejezték még be.Repked amerikából ide.

2020. márc. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10 Bocsánat hogy azt írtam hogy kivehető szemét!

Nagyon szeretném annak a kivehető szemétnek a műanyag fogait megkapni csapos pótlásnak vagy később implantátumokra hasonlót.

Tudjátok egy doki elkezdte kompozitból a gyökérkezelés ideje alatt felépítette ideiglenesen(csap nélkül a kezelés idejére) és naggyon jó érzés volt.Nagyon Jappán volt.Nagyon kassa.Csak közben elment másik dentálba és nem lett befejezve.

Elraktam emlékbe a darabkát.Rohadt jó anyag.A fogam az összes sokkal törékenyebb volt mint az a darabka.Most hogy letört szinte az összes tövig(3db),nem törik tovább.Bárcsak valaki megcsapozná amíg össszeszedem a pénzt az implantokra.

2020. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!