Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen FOGSZABÁLYZÓ ez? Kép...

Milyen FOGSZABÁLYZÓ ez? Kép lenn! Milyen fajta ez pontosan, menyibe kerül maga a fogszabályzó+ a fogorvosi tevékenységek együtt?

Figyelt kérdés

[link]


Én is ilyen szép színeset szeretnék..


2010. júl. 25. 23:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

23:21es vagyok.

Bocsánat elírtam,18 éves kor felett nicns támogatás :)

2010. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 00:00

Igaza van a kommentelőnek, annyit hozzátennék, hogy én is maszeknél voltam, alul, felül volt állandó fogszabim, ha jól tudom olyan 400e-re jött ki max, de nekem az aktiválásokért nem kellett fizetni, és 5 évig volt fent, szóval ezt a kb 400e-t részletekben fizettük az 5 év alatt.

nagyon jó a doki, foghúzás nélkül vállalta el, azért tartott 5 évig a dolog. előtte több fogorvosnál voltam, de mindegyik 4 fogat akart kihúzni.

ha kell a doki elérhetősége, akkor írj privit. tényleg csak ajánlani tudom.

2010. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nemááár ez egy sima fogszabályzó, nekem is ilyenem van. látom ennek a csajnak fémből vagy miből van, nekem porcelánból. nekem most kék szín van rajta de van egy csomó szín. nincs olyan hogy nem kérsz rá a porcelánba mer akkor kapsz fehéret nekem először olyan volt mer a hülye doki elfelejtette... de nem is látszott észre sem vették! jaigen azért van rajta h mer megvédi a fogakat és a drótot a porcelán brakettekhez, lapocskákhoz erősíti (a porcelánba csak a lapok vannak egy egy drót). [link] na ez a fehér szín :D
2010. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

uccsi vagyok

ja előtte nekem szájpadlás tágítóm volt [link] szörnyűűűű 5 hónapig volt fenn de életem legroszabb 5 hónapja volt... árat nem tudok. csak annyit hogy a fölső fogsoromat 1 centire széttágitotta :S köpninyelni nemtudtam! aztán most ugye a fogszabi nyaralás :D előreláthatólag 1 évig lesz fenn és olyan 160 volt

2010. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!