Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Mennyibe kerül egy olyan fogszabályzó, ami színes alulra felülre együtt?

18 é altt

2011. okt. 23. 20:03  Privát üzenet  

A válaszok
Én féléve hordom az állandó fogszabályzóm, és nagyon szeretem.90 000-be került.És színes.:)

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/4Időpont 2011. dec. 15. 17:55 Privát üzenet
Nekem 7 éve tették fel (1.5 évig volt), 25.000 ft.ba került, neem színes volt,de mikor vissza kellett mennem (havonta) mindig más színű gumit kaptam rá :)

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. máj. 26. 15:49 Privát üzenet
Ha színes akkor az plusz költség?

# 3/4Időpont 2013. ápr. 8. 17:59 Privát üzenet
A színesre azt érted, hogy a gumik színesek?:) Ha igen akkor nem plusz költség, mivel a gumi muszáj a fogszabira, mert az tartja a drótot.:) Ha felrakják majd, megkérdezik hogy milyen színt akarsz, és majd megmutatják, hogy milyenek vannak.)

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. ápr. 13. 08:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyibe kerül 7éves kislányomnak a fogszabályzó?
A kusza fogaimra csak a fogszabályzó a megoldás, viszont az önbizalmam a béka segge alatt, hogyan sikerült elfogadnotok magatok fogszabival?
Állandó és kivehető fogszabályzó együtt?
A fogszabályzó mindennel együtt mennyibe kerül?
Milyen FOGSZABÁLYZÓ ez? Kép lenn! Milyen fajta ez pontosan, menyibe kerül maga a fogszabályzó+ a fogorvosi tevékenységek együtt?
Ciki a szemüveg és fogszabályzó együtt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!