Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogamat tömték 1 és fél...

A fogamat tömték 1 és fél hónapja és most el kezdett fájni kb 1 hete miért?

Figyelt kérdés
1 és fél hónapja tömték be a fogam és most el kezdett fájni 1 hete de csak néha, ha rá harapok meg néga csak úgy miért van ez? Mit csináljak vele?

2020. márc. 29. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a tomes melyebb, sajnos irritalhatja az ideget. Van, hogy csak erzekeny, hidegre, melegre, menstruacio elott, megfazaskor, aztan megnyugszik. De sajnos ha rendesen faj, elofordulhat, hogy gyokerkezelni kell, ha begyulladna. Nekem sok a tomott fogam, es haromszor volt igy. Ket esetben gyokerkezeles lett, hirtelen durrant be a fog, par nap alatt. A kezeles miatt nem aggodnek, de a helyedben kideritenem, ezekben az idokben surgos ellatasra hova tudsz eljutni, ha kell.

Fajdalomcsillapitoval azert probalkoznek, hogy nem nyugszik-e meg ettol is az ideg.

A harmadik tomes utan erzekeny fogam par honap mulva fajdogalt, meleg levestol, de eleg gyanusan. Es megis elmult, azota evek teltek el es volt panoramarontgenem is.

2020. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érzékennyé vált, előfordulhat ilyen, sok minden okozhatja, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, 1-2 hét alatt elmúlik.
2020. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tömés után 1 hónappal annyira begyulladt, hogy enni sem tudtam, fájt nagyon. 1 hét után gyógyszerrel lement a fájdalom és lekopogom már két hónapja nem fáj, nem érzékeny egyáltalán.
2020. márc. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!