Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyogyulasi folyamat egy...

Gyogyulasi folyamat egy gyulladt 6os kihuzasanal mennyi ideig tart? 2hetnel tovább?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 17:31
 1/5 anonim válasza:
Nekem nem volt gyulladt, de így is 1 hónap volt.
2020. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es addig fajt es gennyes volt?
2020. ápr. 4. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapnod kell antibiotikumot a huzas elott, ami leviszi a gyulladast. Ha huzas utan gyullad be, szinten. Nekem masfel hetig feszitett, fajt, foleg a hajnali es reggeli orakban.
2020. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok. Kb. 2 hétig fájt az egész állkapcsom, sugárzott, lüktetett. Fájdalomcsillapítón éltem, de nem volt gennyes és gyulladt sem előtte, sem utána. 3. héttől már kevésbé fájt, kibírtam gyógyszer nélkül is. A 4. héten már csak érzékeny volt. Nekem egészséges fogat húztak, fogszabályzás miatt.
2020. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogtól függ. Volt olyan 7-es húzás amit szinte megsem éreztem. Viszont volt olyan is amivel szívtam hetekig. Igaz azzal a körzeti kínzott meg és alsó fog volt. Viszont utána hetekig fájt a mellette lévő valamiért. Aztán elmúlt de rossz volt.
2020. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!