Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szám széle folyamat sebes?

A szám széle folyamat sebes?

Figyelt kérdés
2 éve fáj a szám 2 széle amikor ki nyitom pl, nem herpesz az biztos, picit szokott gyógyulni de ha eszem és nagyobbra nyitom a szám meg reped, mi lehet ez? Valakinek van ilyene? Fog orvoshoz is alig bírok menni mert ki kell nyitni a szám :/

2017. júl. 31. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen vitaminhiány okozhat ilyet hosszútávon meg rendszeresen. Keresd fel a házi orvosodat, vagy bőrgyógyászt! Nekem is gyakran van ilyen, de azért nem évek óta folyamatosan, hanem néhány havonta. Én a gyógyszertárban érdeklődtem, adtak egy tök jó krémet rá, ami hamar elmulasztja. De ha neked ennyire tartós, akkor biztosan nem elég kenegetni, valahogyan kezelni viszont muszáj, szóval menj el vele orvoshoz! Szájzug repedésnek hívják egyébként.
2017. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pimafucort krémet írass fel rá! Szedjél multivitamint, vagy a és B vitamin komplexet!
2017. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 31. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!