Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok tuti fogfehérítésr...

Ajánlanátok tuti fogfehérítésre tippet, ami rövid idő alatt eredményes?

Figyelt kérdés

Hello!

Kissé sárgásak a fogaim,régen volt elektromos fogkefém és attól szépen elkezdtek fehéredni,csak sajna elromlott a fogkefe.Most vettem egy újat,de így hónapokig tart és úgyse az igazi.A szódabikarbónás módszert ismerem,de az állítólag káros,meg az sem valami tuti(nemrég megcsináltam egyszer)

A fogfehérítő porról mik a tapasztalataitok?Vagy tudnátok ajánlani valami tuti fogkrémet vagy szert,amitől nagyon hamar kifehéredik?

Fogorvosnál mennyibe kerül egy fehérítés(bár ez utóbbi most nem aktuális,mert jelenleg nincs ilyesmire pénzem)

köszi!


2010. júl. 26. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hibajavító festékkel kell lekenni. Csak nem marad fenn olyan sokáig.
2010. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát kössz,ez nagy segítség volt.tényleg...azt hittem legalább ez a kategória mentes az ilyen válaszoktól.
2010. júl. 26. 21:25
 3/6 anonim válasza:
100%
citromlé. Én már próbáltam, nekem nagyon szépen kifehérítette, de nagyon kell vele vigyázni, ez tény. Ha óvatosan csinálod, nem gyakran, akkor viszont gyönyörű eredményt érhetsz el. Én csináltam, marha jó lett, és semmi baja nem lett a fogsoromnak. De tényleg vigyázz vele nagyon!
2010. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :) de milyen citromlé?Házilag facsart vagy a bolti palackos?
2010. júl. 26. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban párszáz Ft-ért lehet kapni házilag használható fogfehérítő port (citromos és mentolos ízekben). Fogmosás után rászórod a fogkefe fejére, és vévigsúrolod vele a fogaidat. 2 héten belül már látható az eredménye.
2010. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi,valószínűleg ki fogom próbálni :)

és mennyibe kerül?

2010. júl. 26. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!