Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt megteheti egy fogorvos?...

Ezt megteheti egy fogorvos? Kihez kellene ez ügyben fordulni?

Figyelt kérdés

Már 1 éve el akarok jutni a körzeti fogorvosomhoz. Azóta konkrétan tönkrement már 2 fogam, ki lehet őket húzni miatta.

Mikor voltam nála gyökérkezeltetni a fogamat mondta nem adott időpontot mondta telefonáljak (ideiglenes tömés volt benne), mikor már kezdett kijönni a tömés felhívtam akkor felvették szerencsére, de az asszisztens nem adott időpontot mondta, hogy akkor menjek majd vissza ha már nagyon nem bírja a fogam.

Ezek után már nem vették fel a telefont rendelés alatt. Egyszer sikerült időpontot kérnem, elmentem vártam de az orvos nem volt ott csak az asszisztens így hazaküldött.

Most ő az ügyeletes, de egész héten nem rendel, megteheti ezt? Nagyon sokszor eljátszotta már, hogy nem rendel. Lehetetlen eljutni hozzá.

A kórházi ügyeletes orvoshoz elmentem akik meg nem húzták ki a fogam, nem is fogadtak. Most ez milyen dolog? Van TB-m is kötelesek lettek volna elvállalni, mivel sürgős eset. Nem lekezelően bánni az emberrel.

Én eddig tűrtem vagy tűrni kell ezt nem lehet semmit se tenni?



2020. ápr. 12. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

A sürgős eset most ilyen: eltört az állkapcsod, durván begyulladt tályog, stb stb...


Elviselhrtetlenül durva fájdalom esetén húznak.

2020. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 hete cataflamot szedek, már fáj a fogamtól a fejem is.
2020. ápr. 12. 10:18
 3/15 A kérdező kommentje:
Félek a fogorvostól de rávettem magam nem egyszer, felkészültem rá erre nem tesznek semmit sem.
2020. ápr. 12. 10:19
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

És mért nem kerestél rögtön másik orvost?

Most komolyan már 1 éve vársz arra, hogy bejuss? Ennyire életképtelen vagy másikat keresni? Attól, mert ő valamit csinált, nem köteleződtél el élezed végéig mellette, hogy csak ő hozzá járj..

2020. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselőnél kell jelenteni az ügyet; elvileg minden rendelőben ki van függesztve az elérhetőségük. Mindenesetre a helyedben elmennék egy magánrendelésre..
2020. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szentkirályi vagy magán. Amúgy megértelek, nekem sztk-as öreg nő cseszte el a fogam, amit át éltem, hogy vmennyire helyrehozzak, túl voltam 4* teljes antibiotikumon és fájdalom csillapítókon és hónapokon át tartott én többet soha nem megyek hozzá.
2020. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Neki kötelessége megcsinálni. Nem fogok fizetni ha ingyen megcsinálja. Te vagy az életképtelen ha itt gyakori kérdéseken éled ki magad másokon, mikor segítséget kértem mert felháborító ami itt megy.
2020. ápr. 12. 10:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az a baj nem hiszem fognak tenni valamit megy ugyanez tovább.
2020. ápr. 12. 10:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha egy éve húzod, akkor nem értem, miért pont most akarsz elmenni. Minden arról szól egy ideje, hogy csak és kizárólag a legsürgősebb eseteket látják el a fogorvosok. De még ezen belül is hallottam "rémtörténeteket", amikor az ellátás egy jó nagy adag fájdalomcsillapító beinjekciózása volt azzal, hogy majd a járvány után menjen vissza...
2020. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

El akartam menni én többször is már mint ahogy írtam is, de lehetetlen volt bejutni. Nem vette fel a telefont stb aztán ez így húzódott hogy majd akkor holnap, majd egy hét múlva... de félek a fogorvostól az is rátett hogy eddig elhúzódott

Most meg már ott tartok hogy nagyon fáj.

2020. ápr. 12. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!