Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk-s fogorvos ezt megteheti,...

Sztk-s fogorvos ezt megteheti, most mit csináljak? Tobb lent.

Figyelt kérdés

Még pénteken voltam fogdokinál, sztkba mentem, nagyon fájt a lyukas fogam (kettő lyukas egymás mellett, jobb alsó 5-6, bedurrant) azt nem tudtam igy h melyik fajt, megnezte ugye h melyik erzekeny, gyakorlatilag mindketto nagyon fajt de inkabb a 6os volt gazabb. Mondta h akkor betomi mindkettot, aztan ez eddig mindig ugy volt,h bekapcsoltam a zenet fulesen (nem birom a zajokat es igy is rosszul szoktam lenni) es hat ugye nem hallottam, egyszer csak el kezdte furni. Probaltam megallitani,de az asszisztens nem engedte h kapalozzak, vergodni meg egyebkent nem akartam, mert balesetveszelyes lett volna, mikozbe furt. Kozbe mar a fulesem is kiesett, miutan kifurta az egyiket megallt, en meg megmondtam neki h nem engedem h erzestelenito nelkul tomjon mert egyreszt be is volt gyulladva masreszt meg ha elkap egy ideget, rohadtul tud fajni. Szoval aztan beadott egyet, utana nem volt gond, de nem ertem, en voltam a hibas h nem kertem injekciot? Eddig mindig automatikusan az volt az elso h beadtak. Azota veseztem ezt a temat, es nem tudom h ez igy helyes volt h egyatalan hagytam h folytassa, mert gyakorlatilag minden tomes utan erzekenyek, de most meg azota is fajnak. Hetfon majd elmegyek mas orvoshoz, talan magandokihoz, aztan megbeszelem vele a dolgokat, meg h most mert faj meg mindig, de egyebkent egyatalan hozzakezdhet egy doki erzestelenites nelkul egy viszonylag nagy lyuknak? Baratnom igaz magandokihoz jar, nagyon sok fogkove volt mar neki, de meg azt se csinalta meg erzestelenites nelkul mert semmi kellemetlenseget nem akar a pacienseinek.

Szoval, most itt en voltam a hibas vagy a doki?



2018. szept. 2. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Te.
2018. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehat mondanom kellett volna h kerek erzestelenitot? Eddig nem ide jartam, de sose mondtam h kerek, az volt az elso h adtak.
2018. szept. 2. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondani kinek van igaza, mert valóban érzéstelenítővel szokás fúrni a legtöbb helyen, viszont az is igaz, hogy egy irritált, bedurrant területen a legtöbb esetben nem hat az érzéstelenítő, így én a dokit is megértem, hogy nem adott automatikusan.

Ha szóváltás nélkül sikerült elintézni, hogy kapj lidocaint, akkor szerintem nem érdemes rágódni a történteken.

2018. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszt:) ment a pacsi!
2018. szept. 2. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy olyan orvosom amelyik nem adott de viszont előtte ezt mondta is hogy mivel egészségtelen igyekszik nem adni ha nem kell. Ha közben viszont fáj akkor ad. Mondhatta volna ezt ő is.
2018. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!