Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tart a bölcsesség...

Meddig tart a bölcsesség fognak a kinővése?

Figyelt kérdés
Már egy idelye idegesit,most figyeltem fel rá,hogy megjelent...Bár nem igazán tudok mit kezdeni,mivel karantén van és fogorvoshóz nem igazán tudok elmenni..

2020. ápr. 13. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég hosszú ideig eltarthat, nekem annak idején hol kibújt, hol eltűnt, ezt többször is megcsinálta, mire végre hajlandó volt rendesen kinőni.
2020. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármeddig, ha kinő egyáltalán. Ha van hely neki ÉS ideálisak a körülmények is, akkor fél év alatt ki szokott bújni teljesen, de ez is olyan, hogy ahány ember, annyiféle.

Önmagában bölcsfog miatt nem kell fogorvoshoz menni, főleg nem most. Ha a veszélyhelyzet véget ért és nagyon érdekel, hogy jól nő-e, egészséges-e, lehet-e vele vmi gond a későbbiekben, akkor menj el, de addig teljesen felesleges gondolkodni rajta.

Egyébként az emberek jó részének teljesen panaszmentesen nő ki a bölcsfoguk, sokan észre sem veszik, hogy van nekik.

2020. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 14 éves korom körül kezdett el nőni, eztt abból sejtem, hogy furán fájt az ínyem felette. Azóta három darab különböző szinten előjött. Van, amelyiknek a teteje csak félig bújt elő, van, amelyiknek az egész felületét látni és már ki is emelkedett az íny vonalából, amelyiknek szintén látom az egész felületét, de még az íny vonalában van és van a negyedik, aminek híre se hamva. 27 leszek.
2020. ápr. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!