Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » BÖLCSESSÉGFOG! Van erre...

BÖLCSESSÉGFOG! Van erre valami fájdalomcsillapító módszer?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Kb. 3 hónapja jelentkezett először a fájdalom, és havonta egyszer, talán kétszer fordul elő. Tegnap éjjel arra keltem, hogy iszonyatosan fáj. De nem csak az ínyem. szinte az egész állkapcsom. Ennél nagyobb fájdalmat még soha nem éreztem, nem kívánom senkinek. Ahhoz képest, hogy 3 hónappal ez előtt kezdődött, nem igazán akar kibújni. Éjjel vettem be fájdalomcsillapítót, de 3/4 órán keresztül szenvedtem, amíg hatott.

Valami praktika nincs erre?


2010. júl. 27. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Alaphelyzetben nem kéne, hogy fájjon. Enyém nem fáj egyáltalán.

Lehet rossz irányba nő, azért fáj. Miért nem mész el fogorvoshoz? Lehet nem is a bölcsességfogad az.

23L

2010. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy a fogam az, mert a hegye már kint van... de akiket eddíg megkérdeztem, azt mondták, hogy nagyon fájt nekik. Anyumnak nemsokkal azután, hogy kijött, el is romlott, ki kellett huzatnia.
2010. júl. 27. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy nem kell fájnia, nekem is fáj, 33 vagyok, 2 éve kezdett nőni, és még mindig nincs kint teljesen.

Dentinox gélt vegyél a patikában, kisbabáknak adják, mikor fogzanak, de állati jó. Nekem ott ajánlották.

2010. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. júl. 27. 16:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira boldog vagyok! Használt a gél, és most egyenlőre teljesen megszűnt a fájdalom. :D
2010. aug. 10. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!