Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti us feltek a fogászati...

Ti us feltek a fogászati beavatkozasoktol? Mit tudik tenni a felmeim lekuzedesere? Kellene mennem majd fogat tometni de nagyon felek, szinte aludni se tudok tole.

Figyelt kérdés
Persze jarvany utan, es nem hatalmas lukak, csak ilyen felszíni elszinezodes van meg csak.
2020. ápr. 18. 07:40
 1/8 A kérdező kommentje:
*elnézést az elirasokert
2020. ápr. 18. 07:41
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem fog fájni, adnak érzéstelenítőt a szuri sem fáj, csak olyan mintha nyomnák ujjal azt a pontot erősen. De nem fáj, nekem megcsak nem is kellemetlen.

Pedig én is fosok mindig. De már meg tanultam, hogy a tömésnél nem kell befosni. :D

Sose érzek semmit, a nyalszivot utalom csak h néha már csont száraz a szám mire oblithetek :D

Nekem 2 kis és egy nagyon nagy lyukat tömött nemrég.

A két kicsi 5-10perc volt.

A nagy az már több idő, legalább 20-30perc de ott se éreztem semmit.

Csak ha nagy a lyuk akkor épít a tomesbol úgymond és azt fokozatosan, és emiatt lassabb.

2020. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egész életemben tartottam tőle, épp úgy, mint a vérvételektől. Aztán, ahogy az ember öregszik és egyre több ilyen beavatkozáson kell kényszerűen átmenni, lassan hozzászokik, persze a vérnyomása ugyanúgy felmegy (vagy leesik), mindenesetre elfogadja, hogy túl kell lennie rajta. Tegyük hozzá: én 60 éve ismerem a fogászati kezeléseket, hihetetlen a fejlődés ezen a területen is, nemcsak a technikát, de a gyógyszerek, fájdalomcsillapítók hatását illetően is.
2020. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Akkor lehet csak fogkő egyébként, egyszer én is kétségbeestem, hogy az összes fogam lyukas lett!
2020. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem félek és nem is féltem soha, nekem egy szimpatikus fogorvosom van már 15 éve oda járok hozzá.
2020. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Hátha ez megnyugtat én imádom. Kb. 4szer voltam tömetni egyszer sem volt kellemetlen, én tök jól elrelaxáltam, pedig elsőre remegtem előtte.
2020. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon. De ki nem fél tőle?


Éppen emiatt is minden étkezés után fogat mosok (akkor is tettem, amikor gúnyoltak és tapostak érte), amikor nem tudok fogat mosni, akkor legalább kiöblítem a számat és cukormentes rágót használok, van fogcérnám, és szájvizem, is valamint rendszeresen látogatom a fogorvost. Emellett jók a fogaim.

2020. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tulesel az elson es rajossz, hogy nem is kell ettol felni. Nekem szinte az osszes hatso fogammal csinaltak valamit, sok fogorvosnal voltam, mire megtalaltam az igazit. Utolag buktak ki az elozo dokik kontar munkaik, eleg sok dolgon atestem. Tomes, gyokerkezeles, huzas, szajsebesz, volt minden. Volt, hogy nem hatott az erzestelenito es ugy huztak a fogamat. Ha en elviselheto szinten felek, akkor neked egy kis tomes meg sem kottyan. :)
2020. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!