Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor lesznek fogorvosok?

Mikor lesznek fogorvosok?

Figyelt kérdés
6 rossz fogam van amik nagyon nagyon ápolásra szorúlnak. Mire rávettem magam hogy jó elkezdem megcsinálni az összeset túlélem addigra jött ez a vírus. Most csak foghúzással lehet menni de azon kivül senkit nem fogadnak. Mit lehet tudni mikortól fogadnak? És egy lyukas fog pár hónap alatt szét tud teljesen rohadni? Elnézést csak nagyon hipochonder vagyok.

2020. ápr. 22. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Elmondták mikor: amikor vége lesz a karanténnek, járványnak. Hogy ez mikor lesz? Passz, nincs üveggömbje senkinek. Reméljük minél előbb. Én bőrgyógyászhoz mennék, de ott se fogad senki.
2020. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

" Mit lehet tudni mikortól fogadnak?"


Ezt senki nem tudja.

2020. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

"6 rossz fogam van amik nagyon nagyon ápolásra szorúlnak."


Az a 6 rossz fog biztosan nem egyik napról a másikra keletkezett, már régen meg lehetett volna csináltatni őket, eddig hanyagoltad, most meg van mire fogni.

2020. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem hogy már télen is elakartam menni de akkor kitalálta a fogorvos hogy egész télen nem rendel. (Én egy kis vidéki városba lakok ahol 1 fogorvos van és a legközelebbi meg kb 1-2 órára van) már rég óta elakarok menni ezen idegeskedek jó ideje.
2020. ápr. 22. 10:17
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, én is féltem is, nekem ez volt egyik kifogásom. Meg beteg voltam...én is, családtag 2 hónapig kórházban, futkozni, stb...másik nálunk nyaralt egys hónapig...tényleg ez volt utolsó gondolatom. Amikor ez elmúlt,elmentem, mondott valamit, el akartam menni másodvéleményért, mert ez nem tetszik, az se, amit más fogamról mond, erre mire kihevertem, 1,5 hét, jött ez, és nem rendelnek...


Most már egy lyukadni is kezdett, narancs elmex, szuvasodásra van, hát használom, hátha kicsit lassítja addig is

2020. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
+ nincs karantén, kijárási korlátozás van. még csak nem si tilalom, mint szomszédban
2020. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
3-as: igen. Könnyű azt mondani, hogy menj el hamarabb. Valaki talán nem ér rá. Vagy az orvos nem ér rá. Vagy esetleg pénze sincs rá. Sztkban a tömés is csak félévente 1 fogat érint ingyenesen a többi fizetős.
2020. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, a penz meg a masik. Az en korzetese egy katasztrófa, mocskos, barbar, tobb panasz volt ra fb on, meg se probalom. Marad a magan.
2020. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Aztán meg amikor 15 - 20 ezer 1 tömés és kell 6 tömés... úgyhogy minimálbért keresel. Akkor nem tudod elintézni egyszerre...
2020. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És akkor arról akkor ne is beszéljünk most a járvány miatt mennyi fog megy tönkre amik megmenthetőek lennének. Aztán meg persze a fogpótlás sokan nem tudják megfizetni és ez meg azt eredményezi, hogy a mellette lévő fogak is tönkremennek. Örök körforgás. A virus kevesebb kárt okoz, mint a rendelkezések... talán hagyni kéne a vírust had menjen.
2020. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!