Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leestem a lóról és azóta...

Leestem a lóról és azóta fájnak a fogaim, illetve fehér a fogínyem, mi történt?

Figyelt kérdés
4 napja leestem a lovamról és arccal a köves földbe csapódtam. Volt rajtam kobak, de a fogamiat így sem védtem meg vele. Nem esett ki egyik sem, csak a szám szakadt szét, de az elég szépen. Agyrázkódást is kaptam, sokáig azt hittem agyvérzést is kaphatok, szédültem és elestem járás közben. Már negyedik napja nem mosok fogat mert nem tudom szétnyitni a szám, és nagyon fáj ha ennem is kell. Tegnap vettem észre, hogy a felső fogsorom felett a fogínyem elfehéredett és még mindig érzékenyek a fogaim. Ez jelezhet valami nagyobb problémát?

2020. ápr. 27. 06:22
1 2
 11/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, igen, akár hetekkel később is, nem minden esetben alakul ki probléma azonnal, vagy ha igen, akkor sem biztos, hogy tüneteket okoz hirtelen. Menj orvoshoz vele mindenképpen, nem értem miért kell ezt halogatni, de te tudod.
2020. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz! Egyrészt a szédülésről is tudnia kell egy orvosnak! Másrészt elég törésgyanúsan hangzik, hogy nem tudod kinyitni a szádat és fáj az evés!


Ebben az esetben nem az iskolafogászat kell, hanem egy kórház!

2020. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Simán lehet arccsont törésed is vagy repedés.
2020. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!