Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez természetes? (A dagadás, stb)

Ez természetes? (A dagadás, stb)

Figyelt kérdés

Előzményként: tavaly kihúzták egy fogamat, nagyon rossz állapotban volt már.

Kb 5 napja pedig fehér seb jelent meg az ottani részen, bár nem az ínyen, hanem a szájüregben. Elég nagy, és piros körülötte... 3 nappal utána, pedig az ínyen jelent meg egy kis pukli, szintén fehér. Elmentem fogorvoshoz ügyeletbe (nem ebbe a városba tartozom ahol lakom sajnos, szóval csak ez a lehetőség volt), felvágta az ínyemet, kiszedte a szilánkokat, összevarrta, és közölte, hogy az ínyemben még van egy fog ott ami ki fog nőni (ezt eleinte is láttam már röntgenen, még tavaly, hogy van ott egy fog, de ez nem lényeg)

Ami a lényeg viszont, hogy a folt a szájüregemből nem tűnt el, és még fel is dagadt totálisan azon a részen az egész arcom. Nem tudom viszont eldönteni, hogy most annak a sebnek köszönhetően, vagy annak hogy felvágták az ínyem ...

(amikor a fogam húzták ki tavaly, akkor fel se dagadt..)



2015. ápr. 16. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hozzátenni, hogy az ínyvágás okozhat dagadást a megsértett területen, így nagyon valószínű, hogy attól dagadt meg.
2015. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!