Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Iszonyúan fáj a fogam, nagyon...

Iszonyúan fáj a fogam, nagyon félek, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Kilyukadt az egyik fogam, majd letört (kb. 1 hónapja). Most egy kb. 1-2 mm-es csonk van a heyén, jó nagy lyukkal a közepén. Tiszta fekete az egész. Ha eszem fáj, de egyébként nem. Menjek orvoshoz vagy várjam meg a karantén végét?

2020. ápr. 28. 23:20
 1/10 anonim válasza:
Eggyértelmű menny orvoshoz, a korona vírus sem olyan hogy ha kiteszed a lábad elkapod pl bevásárlásnál is érintkezel másokkal még ha nem is közvetlenül
2020. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Hat, van is mitol felned. Annyira ostoba vagy, hogy az tenyleg remiszto.


HOLNAP huzol a fogorvoshoz. Nem jovo heten, nem jovo honapban, HOLNAP. A letort, fekete es fajo foggal konkretan uszkosodest kockaztatsz, mondjuk mar igy is valoszinuleg egy lorugasnyi fajdalomcsillapitot kell majd beadni hogy kibird a felig elrothadt gyokerek kimuteset, aztan minimum 1, de inkabb 2 het antibiotikum-kura hogy valahogy meguszd a tobbi fogad elveszteset is.


Eskuszom nem tudom felfogni hogy lehet valaki ennyire eszveszejtoen buta...

2020. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fajdalom SURGOS eset. Surgossegi ellatas van. Ha kell, privat orvos, jarj utana, tulleszel a probleman.
2020. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mér több kérdésnél láttam ezt a 75%-ost és rohadtul remélem nem fogorvos, mert nála parasztabbal még nem találkoztam, a tipikus földön fekvőbe belerúgni még egy nagyot... talán így elgondolva lehet fogdoki leszel te.


kérdező: ezt kezelik, kihúzzák vagy gyógyszert írnak fel rá, menj el, ne várd meg a végét

2020. ápr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

AGyasok!


A jarvany miatt nem hasznalhatnak furot a dokik.

Igy nem tomnek.

CSAK HUZNAK.

2020. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. Aki meg bunkó, az próbáljon meg fejlődni, sosem késő! Szerintem itt szó nincs tömésről. Nem tudom egy ilyen csonkot ki lehet-e húzni vagy darabokban kiszedik. Tényleg csak egy mimimális perem maradt meg belőle.


Igyekszem összeszedni magam, de épp attól tartok a fogorvos is olyan goromba tapló lesz mint itt az egyik válaszadó. Addig is marad fájdalomcsillapító.

2020. ápr. 29. 09:35
 7/10 anonim ***** válasza:

egy csonkot is kitudnak szedni, legalábbis nálam is egy csonk volt egyszer kb. 2 perc volt.

de ha van pereme akkor már rátud fogni fogóval.

2020. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban kérdező! Nekem ma van egy hete, hogy bal oldalon felül az egyik fogamat kihúzták, még most is akkora a lyuk, hogy a honfoglaló magyarok be tudnának jönni rajta. Az evés még mindig fájdalmas. Valószínűleg ki fogják húzni a fogadat, de az is lehet, hogy antibiotikumot kapsz rá, és ezzel menthető lesz az agyarad. Kitartást és jobbulást kívánok! :-)
2020. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne félj...

Negyvenes fogorvos vagyok majd én meggyogyitalak ,édes😉

Irj és megbeszéljük a részletek sok puszit édes

2020. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es te olyan sötét vagy, hogy a fogorvosi egyetem lépcsőjét sem söpörhetnéd le. Édes.
2020. jún. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!