Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni mert hangokat...

Nem tudok aludni mert hangokat és alakokat látok ha becsukom a szemem, de szinte még elsem auludtam, iszonyúan félek. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 02:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha közben nem tudtál mozogni, biztosan ez: [link]

Velem megesett, érdekes volt. Feküdtem, rám tört valamiféle fura érzés, rettegés, és nem tudtam megmozdulni. Úgy éreztem hogy valami van a szobában, és úgy hallottam, mintha egy karton dobozt tolnának a földön az ágy felé, az ágynak ütközött, rázkódás, néhány másodperc rettegés még, majd elmúlt, és kényelmesen elaludtam. Nem tudtam mire vélni, mert egyáltalán nem hiszek semmiféle szellemben, és egyéb felmagasztalt ezoterikus dologban, de konkrétan nem érdekelt, majd hallottam valahonnan ezt, rákerestem, és ezt az oldalt találtam.

2010. júl. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ez nekem nagyon gyakori, és álmomban arrak kelek, meg nem is vagyok benne biztos hogy alszok-e , ma pl olyan volt hogy a tesom jön be nagy gonosz fejjel orditozik és ilyen nagyon erős hang, sikítani próbáltam de nem jött ki hang a torkomon, aztán kinyitottam szemem, és vége, de megmernék esküdni hogy nem aludtam , tesóm nem velünk él, és ez gyakori hogy ilyeneket képzelődök.pl becsukom a szemem és idegen emberek fejét látom nagyon közelről, és elég gonosz a tekintetük.:S
2010. júl. 12. 08:17
 3/12 Nikolll24 válasza:

Húúúú nekem nem volt ilyen de nagyon ijesztő lehet:SSSS

Én mondjuk hiszek paranormális jelenségekbe, dehát... Huuu rendesen kirázott a hideg!

2010. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hipnopóg hallucináció a jelenség neve.
2010. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de ez mitől van ?
2010. júl. 13. 14:04
 6/12 anonim ***** válasza:

ez durva nekem is volt becsuktam a szemem és egyik munkatársam jelent meg gonosz vigyorral és azt mondta egy hang:Ő gonosz.

sztem tul vagy stresszelve és szorongasz,félsz,és ezt az agyad képek,hangok formájában jeleníti meg neked.nálam is ez lehetett.

2010. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem értem mert nekem semmi ismerős arc, vadidegen, arcokat láttam életembe soha nem találkoztam velük, és tényleg mintha ébren lennék, olyan hang jött felém mint egy földrengés , és félek elaludni ..
2010. júl. 13. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:
soha nem foglalkoztál szellemidézéssel,hasonló dolgokkal?
2010. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem ,soha meg sem fordult ilyen a fejemben.
2010. júl. 14. 14:07
 10/12 anonim ***** válasza:
hát akkor passz...arra tippelek még a pszihés állapotoddal van vmi baj.-megoldatlan konfliktushelyzetek,elnyomott agresszió pl.
2010. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!