Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az erős egészséges fogak...

Mi az erős egészséges fogak titka?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem ferdítettem semmit amit te írsz azt olvastad valahol én meg a tapasztalataimról beszélek.Lehet hogy ez csak Bács megyei sajátosság ,de mikor 20 éves koromba mentem a TB által kijelölt fogorvoshoz az 6.000 Ft akart kérni a tömésért pedig TB-s volt.Ami egyébként kb az akkori magánorvos díja.24 évesen meg megint muszáj volt elmennem és azt mondta nem kezeli a fogam inkább kihúzza nem engedtem neki 2 hónapot vártam magán orvosra aki meg megmentette simán.Tehát lehet hogy járni jár az ellátás csak jutni nem jut...A fogászat meg rég így működik.TB-n gányolnak meg megpróbálnak lehúzni meg inkább csak kihúzzák a fogat mintsem kezeljék.Nem tudom hol laksz meg milyen gyakran jársz fogorvoshoz ,de ez egy vidéki sajátosság.Nem vezetek félre senkit csak kicsit más a valóság mint amit megírnak róla.Fogorvosok is sokkal kevesebb támogatást kapnak így ők is csak azt nézik mi mennyire éri meg.Foghúzás 300ft (ami ha igaz elég lesúlytó) 10 perc munka.A többi kezelésért sem hiszem hogy sokkal többet kapnak.De azok meg elvesznek vagy húsz percet és sokkal nagyobb a felszerelés költség meg az anyagköltség ergo lehet hogy az se éri meg jobban.Nem tudom hogy ezt hol olvastad ha esetleg tudod belinkelhetnéd.Amikor az írtam hogy Tb csak fogat húznak jó formán akkor azt így értettem.:)És hogy a fog megmentésén fáradoznak :D magán orvos esetleg
2020. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!