Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most akkor hetfotol mar...

Most akkor hetfotol mar tomnek fogat es szednek le fogkovet?

Figyelt kérdés
Kerestem utana neten de nem talatam semmit. Van 3 lyukas fogam es a fogkovemet is le kene szedetni
2020. máj. 1. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
most
2020. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Hétfőtől mindent csinálhatnak

Sztkba is.

2020. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre a háttérben még finomítgatnak a dolgon. A fogászat a fertőződés szempontjából a legkritikusabb pont, mivel szájban dolgozunk, nyálban és vérben, aeroszol képződik (ezt már magyarázni se kéne). Valószínűleg ezzel az lenne a célja a kormánynak, hogy a védőfelszereléseket a fogászatok maguk vegyék meg, pedig jogszabályi előírás szerint vészhelyzet esetén ez az ÁNTSZ feladata lenne - nem az önkormányzaté, nem magáncégeké vagy magánszemélyeké, hanem az ÁNTSZ-en keresztül az államé. Márpedig tőlük még egy alapellátást végző (körzeti) fogorvosi rendelő sem kapott még semmit sem. Továbbá az egyéni vírusteszteléseket is valószínűleg így akarják kierőszakolni mind a rendelőktők, mind a pácienseiktől.

Egyébként a tegnapi Magyar Közlönyben jelent meg, de számíts rá hogy ebbe a fogorvosok nem fognak belemenni. Vagyis hétfőn még nem lesz tömés és fogkő levétel.

2020. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En is mar olvastam olyat is, hogy tesztet kernek? Hat en nem tudom..az plusz harminc ezer akkor, nem? Enélkül is sok nekem a kezelesek ara. Es akkor a sima diagnózishoz nem kellene?? Vagy ilyet nem lehet majd akkor?


Tudom, hogy ezekre most nincs valasz, nem azert kérdezem...utana lehet ennek nezni, vagy nem egyseges lesz?

2020. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, az más kérdés, hogy szerintem várhatsz egy darabig a várólistán.
2020. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz sztkba is.
2020. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!