Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok jó fogorvost ajánlani...

Tudnátok jó fogorvost ajánlani felnőtt fogszabályozásra Vas megyében (lehetőség szerint Szombathelyen, esetleg Bükön)?

Figyelt kérdés

Volt már tizenéves koromban állandó fogszabályozóm felül(magánorvoshoz jártam), de eléggé elcseszték, és így közel 30 éves fejjel egyre inkább zavar. Illetve alulra nem volt hajlandó annak idején felragasztani a doki, de egyáltalán nem jó a harapásom, szóval indokolt lenne.

Nyilván most a vírus miatt nem állok neki fogorvoshoz futkosni, de gondoltam addig felmérem a terepet, hogy ha helyreáll a világ rendje, tudjam merre induljak.

Tapasztalatokat várnék, illetve, ha mostanában járt valaki valahol, ár is jöhet (nyilván ez egyéni állapottól függően változik/változhat, de a fogívenkénti árnál, kontrollnál/aktiválásnál annyira talán nem nagy a szórás).

Nagyon köszönöm előre is. :)



#fogszabályozás #Szombathely #fogorvos #Bük #felnőtt_fogszabályozás #Vas_megye
2020. máj. 4. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szimpatikus a honlap.

Tapasztalatod is van velük esetleg? :)

2020. máj. 6. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm többször volt már náluk, mindig meg van elégedve.
2020. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Őket választottam, nem bántam meg. :)

Köszönöm az ajánlást, én is szívből ajánlom bárkinek!

2021. okt. 26. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!