Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjjeli fogszabályzó elég...

Éjjeli fogszabályzó elég lenne?(kép)

Figyelt kérdés

Naponta háromszor mosok fogat,és nagyon odafigyelek a szájápolásra és már nagyon irritálnak a szétálló fogaim,de nem akarnék nappali fogszabályzót hordani szerintetek éjjeli elég volna?

Kép: [link]



#gyik #fogak #koronavírus #Szájápolás,ak26 #Fogszabályzó,gta5 #Éjjelifogszabályzó,gta
2020. máj. 26. 21:39
 1/5 anonim válasza:
100%
Mit keres a címkék közt az AK26 és a GTA5? :D Egyébként véleményem szerint sajnos nem lenne elég az éjszakai, de fordulj szakértőhöz.
2020. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lenne elég, tapasztalatból mondom. Hasonló fogaim vannak (azt leszámítva hogy alul nekem teljesen szabályos) és semmit se segített az éjszakai fogszabályzó. Nekem most lesz állandó vagy belső, vagy átlátszó. A vas nekem se tetszik.
2020. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én erre tuti valami direkt héjat kérnék. Mivel a többi fogad szépen áll. De a fogorvos jobban ért hozzá, menj el egy konzultációra.
2020. máj. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lenne eleg, nekem kisebb szabalytalansag miatt is kell az allando. De menj el egy konzultaciora es ott kiderul pontosan mire van szukssged. :)
2020. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*szükséged
2020. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!