Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma letört elől a fogam, úgy...

Ma letört elől a fogam, úgy érzem, élni sincs kedvem. Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
És egy orvos sem vállal. Aki jártas a témában, kérem irja le privatban, hogy mik lennének a lehetőségek. Küldök kepet.

2020. máj. 28. 13:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Orvos nélkül semmilyen lehetőség. De hogy hogy nem vállalnak???

Nem tudom, hogy laksz, de az én városomban van több magánrendelő is, akik már hetek óta dolgoznak. Most meg már azért lazulnak a korlátozások.

Ki tudják pótolni, felépítik. Szóval meg lehet csinálni.

2020. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire tört le. Nekem kb 30%-a tört le és a doki úgy felépítette, hogy nem lehet megmondani, hogy hol volt vele gond.

Tudják építeni, tudnak hidat készíteni, és legrosszabb esetben még fogpótlás is megoldható. Ne ess kétségbe. visszaáll a rend és meg fogja csinálni bárki. addig ott a maszk ami takar és senki sem fogja firtatni miért hordod. Nyugi. Olyan lesz mint előtte.

2020. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok olyan orvost, akiben bizhatok? Mert hallottam remtörténeteket, hogy egy életre tönkrevágtak az ember fogait.
2020. máj. 28. 13:30
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Orvost melyik városból? Mert gondolom, azzal nem vagy kisegítve, hogyha én az ország másik végében ajánlok egyet :D
2020. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nyugodtan, bárhova elmennék, csak biztos legyek abban, hogy jó munkát végez.
2020. máj. 28. 13:33
 6/22 anonim ***** válasza:
Én csak magánfogászatot tudok, Budapesten, illetve egy kollégám ajánlott egy jót, de ha te nagyon messze vagy, akkor hiába írom. Budapesti fogorvos jó lehet?
2020. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jó a Budapesti is,és maganorvosra lenne szükségem,aki érti a munkáját.
2020. máj. 28. 13:38
 8/22 anonim ***** válasza:

En Szolnokon tudok maganorvost.

Nekem is tort mar le fogam, siman felepitik.

2020. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
69%
Elmenni egy fogorvoshoz
2020. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A letörés mértékétől függ, hogy hány alkalommal kell visszamenned.

Én Győrbe tudok jó fogorvost, de ha te debreceni vagy, nem fogsz 4x ideutazni...

Egyébként egy korona felrakása kb 100-130K között mozog.

Neked lehet elég még egy tömés, vagy onlay, inlay.

Kéne a kép

2020. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!