Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét varratok?

Bölcsességfog műtét varratok?

Figyelt kérdés

Kiműtötték a bolcsessegfogam felül.

Eddig nem láttam belőle semmit igaz most se nagyon mert be volt dagadva és még enyhén most is de már az arcom oldalra tudom húzni.

Viszont ami furcsa hogy az inyemen az 5 és 6os fogamnal van egy varrat de nem látom hogy hátulról jönne hanem mintha csak ott lenne.

A fog helyen a sebet varrtak de erre a varratra nem emlékszem. Vagy ez így normális hogy 2-3 foggal arrébb is varrnak? Csak nem tudom azt a részt mi okból vágtak volna meg.

Lehet hülyeség és idővel elmozdul onnan, de idáig semmit nem mozdult fixen a helyén van. Bocsi ha hülyeség csak meglepődtem.



2020. jún. 3. 16:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy a két fog fölött halad a varrat és csomót is látok rajta de piszkalni nem mertem.
2020. jún. 3. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Máshogy érzed a szádban a dolgokat kicsit, mint a valóságban. Ami ott nagyon zavarja mondjuk a nyelved, azt a szemeddel alig látnád például. Ami varrat ott van, az nem véletlen, majd ki fogják szedni, ne piszkáld.
2020. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen normális, hogy előrébb is vannak varratok. A bölcsességfogak eltávolításakor általában előrébb is ejtenek egy apró vágás az ínyen, illetve hátrébb, a bölcsességfognál. Így könnyen le tudják fejteni az ínyt, és jól hozzáférnek az orvosok a fogadhoz. Gyorsabban is gyógyul, mert kisebb a vágás, mintha a nyolcas fogad feletti ínyt vágnák végig, és néhány öltéssel könnyen össze lehet varrni.
2020. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!