Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ételmaradék a foghúzás helyén?

Ételmaradék a foghúzás helyén?

Figyelt kérdés
3. napja hogy kihúzták a fogam. Darálthúsos ételt ettem, és belement az ínybe egy kis darabka. Öblögettem óvatosan de nem jött ki. Elég mélyen van és kipiszkálni nem akarom. Ahogy forr össze az íny majd kilöki magától vagy okozhat gondot?

2020. jún. 5. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kilöki majd, nekem a bölcsifoghúzás után málnamag ment bele... már minden létező dologgal piszkáltam, aztán egyszercsak kijött magától. Próbáld meg nem piszkálni, reméljük minél hamarabb kijön.
2020. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bölcsességfog-eltávolítás után mondta a doki, hogy pár nap után puha sörtéjű fogkefével lehet óvatosan dörzsizni, sőt kell is. Lehet ebben is segítene.
2020. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Bocsi, én csak annyit szeretnék kérdezni hogy nekem is bölcsesség fogam műtötték ki kedden, de nekem annyira érzékeny a helye hogy én nem bírok hozzá nyúlni.

A többi fogam persze mosom.

Csak nekem ennyire érzékeny ha oda érek vagy ez normális? Remélem nincs semmi gond nálam. A fogam helye belül meg a csont nem fáj már.

Csak a varratok meg az inyem 😔

2020. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nyugodj meg, valószínűleg nincs semmi baja, 3 napja volt a műtét, minimum 2 hét kell mire regenerálódik az ínyed. Jobbulást!
2020. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!