Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másfél hete húzták a fogam....

Másfél hete húzták a fogam. Valami fehér dolog van a lyukban a fog helyén. Az ételmaradék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy természetes, hogy a húzás után fehér a seb. Viszont eltelt másfél hét azóta. Reggel még nem volt fehér, aztán reggeli után láttam, hogy tele van a lyuk valami fehér dologgal, ezért arra gondoltam, hogy az ételmaradék lehet. Viszont nem ettem azon az oldalon és nagyon nehéz volt kipiszkálni onnan, szóval elbizonytalanodtam. Szerintetek akkor az most ételmaradék vagy valami teljesen normális dolog?

2018. ápr. 30. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ételmaradék is lenne, normális dolog lenne, hisz belekerülhet.


De varratszedés után már gyógyult annyira az a seb, hogy ehetsz rajta (nyilván nem mandulást), meg ami belemegy, kiöblíted és kész.


Ha eddig nem volt panasz, 99% nem is lesz :)

2018. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!