Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog növekedés alatt...

Bölcsességfog növekedés alatt tapasztaltatok rossz szájszagot, rossz fog szagot azon a területen?

Figyelt kérdés

Lassan évek óta növekszik a bölcsességfogam. Néha hónapokig semmi nem történik, aztán újrakezdi. Viszont ami állandó, a helyén fogmosás, szájvíz, fogselyem után is, egy ilyen rossz fogra emlékeztető szag. Azt mondta a dokim ez is normális.

Nálatok is volt ilyen kellemetlen szájszag? Valamivel sikerült eltüntetni?



2020. jún. 9. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Dentálhigénikust keress fel, valószínűleg van egy rész, ahová beáll a maradék.
2020. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Egyébként amennyi látszik a fogadbol az teljesen ép?

Nekem is volt ilyen tapasztalatom, de nekem az etelmaradek bújt meg a fog és íny között és hát nem volt kellemes illata. Végül elkezdett romlani, törni, begyulladt.

2020. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nahát, nekem is ugyanez van... negyed része már ki is bújt, de tovább nem nő. Fogorvos semmi használható tanácsot nem mondott, azt mondta menjek röntgenre. Szájszag nekem is van, nem tudom mennyire normális...
2020. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elvileg teljesen ép, doki is látta, én is arra gyanakodtam, hogy rossz az a rész ami kibújt. Tény, hogy elég fura szögben van, akár étel is beleragadhat, de mondom mindenféle tisztítás után is megvan ez a szag.

Szerintem ezen csak az eltávolítás segít.

2020. júl. 6. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináltass röntgent. Hatha kimutatható valami
2020. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!