Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már magatokon...

Tapasztaltatok már magatokon valamennyi magasságbeli növekedést felnőttkorban?

Figyelt kérdés
Válaszodba azt is írd bele, hogy mit sportolsz! Köszönöm!
2011. jún. 13. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha váratlanul nagyobb összeget kapok,akkor mindig a föld fölött lebegek kb 10 centivel.

2011. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen! Egész nap laskanyújtózok! 63/F
2011. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen a laskanyújtózás? Az nem tánc?
2011. jún. 13. 21:30
 4/10 TOMAtm ***** válasza:
20 éves kor felett nincs magassági növekedés.esélytelen.
2011. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A nagymamám a főiskola elvégzése után (vagyis 21 már elmúlott) még nőtt 1-2 centit. De az nem nagy különbség. Persze azóta kicsit már összement a mamám - bár még nem olyan idős. :D
2011. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mit értesz felnőtt kor alatt? a nagyokosok szerint 24 éves koráig nőhet az ember.bátyám nőt kb.egy centit ilyen korban.(futott,biciklizett,de nem hiszem,hogy ennek lett volna köze hozzá,mert ez genetika kérdése)de szerintem ez elég ritka, a legtöbb ember 20 alatt kinövi magát és kész.én 15 éves koromra már elértem a végleges magasságomat,már 30 vagyok,de egy mm-t nem nőttem azóta.
2011. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én 32 vagyok és 16 év mozgásszegény lét után elkezdtem kocogni és futni, 3 hónap alatt 4-5 cm-t nőttem - de lehet, hogy a nyújtások és a mozgás miatt nőttek valamennyit mondjuk a csigolyák közötti távolságok... Lehet, hogy előtte is ilyen magas lettem volna, ha sokat ugrálok.......
2011. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hogyan szoktál nyújtai?
2011. jún. 16. 14:03
 9/10 A kérdező kommentje:
Mennyit futsz és milyen nyújtásokat alkalmazol?
2011. jún. 16. 14:04
 10/10 TOMAtm ***** válasza:
ez egy f*szság haver.a csontlemezek a pubertás végére lezáródnak,és a test nem tudja növeszteni tovább őket.amúgy tizenéves korban szteroidokkal még lehet nőni magasságra,erre van bizoonyíték,de miután a csontokban lévő lyukacskák lezáródtak,onnantól már csak erősödik a csontozat.
2011. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!