Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gennyes a fogam? SOS!

Gennyes a fogam? SOS!

Figyelt kérdés

Ma voltam fogorvosnál, és kaptam injekciót, kifúrta a fogamat, kitisztitotta, betömte. Valamilyen szereket tett a fogam belsejébe mikor már lyukas volt. Olyan tűvel. Olyan rossz íze volt, mostanáig mikor eszek érzem azt a rossz ízt. Eddig nem éreztem. Azt mondta a doki, hogy nem komoly a helyzet. Megmentette a fogamat szerencsére.


Olyan íz ez, mintha genny lenne. A fogam már nem fáj mikor rá harapok, és amúgy sem fáj.


Mi lehet ez? Genny? Vagy mi a fene? Július 2. megyek vissza hozzája.


2020. jún. 9. 18:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De a doki azt mondta, hogy nincs ott genny zacskó, se genny a fogamnál. Akkor mi lehet ez a fura íz a szájamban? Tényleg olyan íze van mintha genny lenne ott. Kérlek segítsetek.
2020. jún. 9. 18:45
 2/12 anonim ***** válasza:
Ideiglenes tömés íze lehet a szájadban. Illetve lehet ilyen gyógyszeres tömés is. Amikor mész hozzája, akkor emlícsed majd meg.
2020. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp megemlítem. Nincs zacskó. Nagyon félek, hogy gennyes lesz a fogam
2020. jún. 9. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen enyhén mentolos? Lehet, gyógytömés van a fogadban, azt érzed. Nem hiszem, hogy gyulladt.Az ideg ki van szedve belőle, így nincs ami begyulladjon.
2020. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A gyulladást kivette. Nem mentolos, mintha genny lenne ott olyan ízű
2020. jún. 9. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyökérkezelve volt a fog vagy csak a szuvas részt kifurta és simán betömte?

Mert ha nem volt gyökérkezelve akkor sajnos bizony begyulladhat. Persze utána is de az ritkább eset.

2020. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viszont szerintem ha gyulladásban lenne és gennyes is lenne kétlem hogy ne fájna vagy ne lenne érzékeny. Szerintem nyugodj meg, ha fájni nem fáj nincs nagy probléma.
2020. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit jelent a gyökérkezelés? Mit csinál ilyenkor az orvos? Simán kifúrta és betömte. Fehér tömést adott
2020. jún. 10. 07:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia. Gyökérkezelés alatt kiszedi a doki az idegeket a fog belsejéből pici tűvel.. Csavargatja és kihuzza.

Ez általában nem egy alkalom hanem többször vissza hív, és le se zárja a fogat rendes tomessel csak ha teljesen kész van. Melyik fogrol van szó? Előző voltam

2020. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És legközelebb ha fáj mindenképp kérj szurit..

Ne szenvedj. A kezelés fájdalom mentes kell legyen minden esetben.

2020. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!