Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínygyulladás okozhatja e?

Fogínygyulladás okozhatja e?

Figyelt kérdés

Valószínűsítem hogy fogínygyulladásom van, vöröses-lilás az ínyem a fogtőnél. Sajnos nem az első, de most nem vagyok benne biztos hogy csak ez a baj. Konkrétan étkezés után 10-15 percig szúró érzést érzek egyik fokköznél, viszonylag nagy köz ezért marad ott ételmaradék, de tegnapig ha kitisztítottam el is múlt. Cukorkával is teszteltem de azt meg se érezte. Amúgy mennék vele fogorvoshoz de 3 hétig nincs fogdoki csak szerdán lesz "ügyeletes" akihez lehet menni (falu) Amúgy elég rendesen fájt ma. A hideg víz vagy levegő azonnal elmulassza ha éri. Maga a fog tömött, de nem látszik kívülről hogy "galiba" lenne vele.

A fogínygyulladást már többször okoztam magamnak vagy fokköztiszttó kefével vagy fogselyemmel. Érdemes lenne inkább elhagynom ezeket és nem kockáztatni?


2020. jún. 14. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Listerine gum therapy szájvíz állandó használatra
2020. jún. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!