Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt felül az inyem....

Begyulladt felül az inyem. Amikor mosom nagyon vérzik. Most már kevésbé. Használok strepsilst cserszömörcés öblögetőt és mosom napi többször Van foginygyulladásra olyan dolog ami nagyon meggyorsitja a gyogyulást?

Figyelt kérdés
Pl amit a dokitól kaptam antibiotikumos kencét amit rákent a rendelőben vagy ilyen inyre rakható fertötlenitő csik? Antibiotikum szedést most kihagynám. Legutobb hatott de a gyomrom fájt tőle.
2020. máj. 5. 15:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és iszonyuan fáj is a vérzés mellett amikor mosom.
2020. máj. 5. 15:17
 2/17 anonim ***** válasza:
Corsodyl öblögető több napon át. Nagyon hatásos, de nem szabad azonnal abbahagyni, ahogy elmúlik a fájdalom, mert akkor felélednek a bacik. Azon kívül Parodontax fogkrém.
2020. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Corsodyl nekem nem jött be.Megpróbálom ujra.Napi hányszor?És meddig?Iszonyatosan égette a számat meg ilyen nagyon fura ize volt a számnak utánna.Meg alig tudtam a számba tartani mert ugy mart és néha le is csuszott belőle
2020. máj. 5. 15:27
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezek közül valamelyik csak bejön

Szezámolaj öblögetés

Kamillatea öblögetés

Teafaolaj öblögetés

Kókuszolaj + szódaikarbóna öblögetés

Kókuszvíz öblögetés

Mirha tinktúra öblögetés

Septilin (ayurvéda ételkiegéészítő)

2020. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltam most nem mart.Lehet gyengült a hatása mert állott valamennyit.
2020. máj. 5. 15:35
 6/17 A kérdező kommentje:
Na most most jobban összesüritettem a számba és most mart.Meddig kell a szájba tartani?
2020. máj. 5. 15:37
 7/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem használtam több napig(vagy max 2 de 4 tuti nem) szóval adok neki ezért egy esélyt.Csak abbahagytam a melléhatások miatt anno arra mondtam hogy nem vált be de lehet ha tovább használom jobb.Meg megpróbálom jobban bent tartani és tovább
2020. máj. 5. 15:44
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja meg a nyálamba sokáig lehetett érezni és emiatt nem tudtam lenyelni.Állandóan ki kellett köpni.
2020. máj. 5. 15:50
 9/17 anonim ***** válasza:

Megmondom neked a megoldást:


Fogorvoshoz kell menned és deporálással megfog szünni.


Hiába mosod és kenceficézed mindennel, ha a fogkövek ott vannak a gyulladás megmarad mind addig amíg nem szedik le.....

2020. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudni hogy a fogkő miatt lenne e
2020. máj. 5. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!